• DROPSHIPPING nawiąż współpracę

Usługa typu dropshipping oferowana przez naszą firmę to idealne rozwiązanie firm, które chcą skupić swoje działania na rozwijaniu sprzedaży, a wszystkie koszty i problemy związane z magazynowaniem, wysyłką, ryzykiem zatowarowania się towarami nierotującymi wolą pozostawić po stronie Dostawcy. Zakupiony przez Klienta towar wysyłany jest przez nas w imieniu Sprzedawcy.

Rozwiązanie to skutecznie zwiększa Państwa sprzedaż, ponieważ cała logistyka jest po naszej stronie - my odbieramy od Państwa zamówienie, a następnie je realizujemy wysyłając je bezpośrednio do Państwa Klienta.

Korzystając z oferowanej przez nas usługi typu dropshipping otrzymują Państwo dostęp do naszych zasobów. Nasz asortyment to setki produktów, które staną się również ofertą handlową w Państwa sklepie. Można też korzystać z wybranej części oferty w przypadku prowadzenia e-sklepu specjalizującego się w danej dziedzinie.


Jeżeli chcą Państwo nawiązać z Nami współpracę w zakresie usługi dropshippingu zapraszamy do nieodpłatnej rejestracji na naszej platformie handlowej www.eurotoys.pl. Po rejestracji aktywujemy Państwa, przydzielimy upust oraz prześlemy link do pliku XML wraz z podstawowymi infomacjami związanymi z obługą zamówień dropshippingowych.

                                                                        
Zapraszamy
72bdbdcd3c33b8bcdc0e62c774c2e1e6(1).png