• Wiem lepiej REBEL

Symbol: 5704339004238
179.30
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 5704339004238
EAN 5704339004238

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Uwielbiasz wszelkiego rodzaju quizy, chętnie odpowiadasz na pytania i masz zdanie na każdy temat? A może podczas oglądania teleturniejów co i rusz masz wrażenie, że WIESZ LEPIEJ? Spróbuj swoich sił w 20 kategoriach i sprawdź, czy rzeczywiście przewyższasz wiedzą swoich znajomych!
Wiem lepiej to karciana gra quizowa, w której drużyny rywalizują o zwycięstwo odpowiadając na pytania. Oprócz sprawdzania naszej wiedzy, gra oferuje również możliwości taktyczne, które skutecznie przybliżają nas do zwycięstwa (lub odciągają od niego naszych przeciwników).
Na czym to polega?
Dzielimy się na 2-4 drużyn. Każda z nich losuje 4 płytki z kategoriami, a następnie decyduje, w których z nich czuje się najmocniejsza. Na tej podstawie układają kategorie na swojej planszy, przyporządkowując im punkty (od 1 do 4), które otrzymają w przypadku poprawnej odpowiedzi. Przykładowo, jeśli uważamy, że jesteśmy mocni z geografii, powinniśmy ułożyć tę kategorię obok 4 punktów, jeśli nie znamy prawie żadnych filmów kładziemy je przy 1 punkcie i tak dalej.
Gdy wszyscy rozdzielą swoje kategorie, rozpoczynamy zabawę. Drużyny odpowiadają po kolei na wylosowane pytania zaczynając od kategorii, które oznaczyli jako najmniej wartościowe. Punkty za poszczególne odpowiedzi są zliczane na bieżąco.
Oprócz własnej wiedzy, gracze mają do dyspozycji również specjalne płytki taktyczne, które pozwalają pokrzyżować szyki przeciwnikom w najmniej oczekiwanym momencie:
- WIEM LEPIEJ, którą zagrywamy, gdy znamy odpowiedź na pytanie przeciwników i spodziewamy się, że oni jej nie znają.
- ZAMIANA, która pozwala na roszady w wyłożonych na stole kategoriach.
Zawartość pudełka:
- plansza główna,
- 4 planszetki drużyn,
- 20 płytek kategorii,
- 8 płytek WIEM LEPIEJ,
- 4 płytki ZAMIANA,
- 4 pionki,
- pudełko na karty z pytaniami,
- 150 kart z pytaniami,
- woreczek,
- instrukcja.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.