• Wiek Cudów GALAKTA

Symbol: 5902259207672
396.04
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 18
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 5902259207672
EAN 5902259207672

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Przez tysiąc lat, wraz z innymi bogami rządziliście krainą Eldranir, światem

pełnym niewykorzystanego potencjału, zamieszkanym przez rozproszone

klany śmiertelników. Bez względu na to, co o nich myślisz, są ci potrzebni,

gdyż ich wiara jest źródłem twojej mocy.

Zbliża się jednak punkt zwrotny w historii tej krainy, który poprzedzą wydarzenia spowodowane przez ciebie. Klany śmiertelników zaczynają się jednoczyć, aby po wiekach walk wspólnie przynieść krainie Eldranir pokój i stabilizację. Zaprowadź nowy ład, w którym śmiertelnicy będą pokładać ufność w panteonie,w czasie gdy ty będziesz tworzyć podwaliny kwitnącej cywilizacji. Umocnij swoje dziedzictwo wśród ludu i pokieruj nim oraz resztą panteonu, prowadząc wszystkich ku nowemu Wiekowi cudów.

W grze Wiek cudów każdy gracz wcieli się w rolę jednego z bóstw eldranirskiego panteonu i będzie pozyskiwał moc z wiary. Gracze będą wspierać rozwój śmiertelników poprzez wznoszenie monumentów, tworzenie filarów cywilizacji i inne osiągnięcia. Celem gry jest zdobycie największej liczby punktów zwycięstwa (PZ), które stanowią miarę tego, jak mocno

śmiertelnicy wierzą w twojego boga. Punkty zdobywasz na końcu gry, na podstawie tego, jak rozmieściłeś swoje płytki energii na planszy. W grze nie ma rund ani faz, a zamiast tego gracze rozgrywają swoje tury zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Gra kończy się, gdy ostatni monument zostanie w pełni zbudowany. Wówczas pozostali gracze rozgrywają po jeszcze jednej turze (jeśli to konieczne), tak aby wszyscy rozegrali taką samą liczbę tur.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.