• Lego STAR WARS 75353 Diorama: pości na ścigacz...

Symbol: 5702017421377A
264.08
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 18
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 5702017421377
EAN 5702017421377

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Zbuduj dynamiczną scenę pościgu księżniczki Lei i Luke'a Skywalkera za szturmowcem zwiadowcą na leśnym księżycu Endor. Odtwórz wygląd lasu za pomocą drzew do zbudowania i paproci (nowość na maj 2023 r.). Ustaw śmigacze pod kątem, tak jakby przemykały między drzewami z maksymalną prędkością. Na koniec dodaj tabliczkę z okazji 40. rocznicy premiery ,,Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi", aby dopełnić całości.

Szybka akcja podczas pościgu na Endorze.

Przeżyj ponownie emocjonującą scenę pościgu na śmigaczach po księżycu Endor z filmu ,,Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi" dzięki tej dioramie LEGO(R) Star Wars(TM) do zbudowania i postawienia na półce.

Uchwyć dynamikę emocjonującej sceny z ,,Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi" w zestawie LEGO(R) Star Wars(TM) Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor(TM) (75353). Zawiera ona trzy minifigurki LEGO (księżniczkę Leię, Luke'a Skywalkera i szturmowca zwiadowcę), dwa śmigacze z przezroczystymi elementami, dzięki którym można ustawić je pod kątem, jak podczas lotu przez lasy Endoru, dwa drzewa do zbudowania i nowość na maj 2023 r. -- elementy paproci. Uzupełnij ten model kolekcjonerski tabliczką ze słowami Luke'a Skywalkera w języku angielskim (,,Szybko! Zablokuj ich łącza komunikacyjne. Środkowy przełącznik!") oraz tabliczką z logo 40. rocznicy premiery ,,Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi". Galaktyka kreatywnych przygód Jest to część kolekcji zestawów LEGO Star Wars dla dorosłych, w której znajdują się inne dioramy przedstawiające kultowe sceny. To wspaniały prezent dla siebie samego lub innego dorosłego fana Gwiezdnych Wojen. LEGO Builder Aplikacja LEGO(R) Builder pozwala w praktyczny sposób przechowywać instrukcje budowania i śledzić postępy, a także oferuje narzędzia do powiększania i obracania modeli w 3D.

o Szczegółowa Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor(TM) (75353) -- zbuduj z klocków LEGO(R) dynamiczne ujęcie kultowego pościgu śmigaczem przez lasy Endoru z filmu ,,Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi".
o Trzy minifigurki LEGO(R) Star Wars(TM) -- księżniczka Leia i Luke Skywalker w strojach z Endoru oraz szturmowiec zwiadowca. Luke ma zielony miecz świetlny, a Leia i szturmowiec blastery.
o Realistyczne szczegóły -- śmigacze (po jednym dla Lei i Luke'a oraz jeden dla szturmowca) z przezroczystymi elementami do ustawienia ich pod dynamicznymi kątami, dwa drzewa do zbudowania, elementy paproci i inne.
o Stwórz kolekcję -- zestaw jest elementem kolekcjonerskiej serii LEGO(R) Star Wars(TM), która obejmuje dioramy upamiętniające kultowe sceny z sagi Gwiezdnych Wojen.
o Pomysł na prezent -- zestaw z 608 elementami będzie doskonałym prezentem dla Ciebie lub innego dorosłego fana Gwiezdnych Wojen(TM) lub kolekcjonera dioram LEGO(R) Star Wars.
o Stworzona do wyeksponowania -- mierząca ponad 20 cm wysokości, 28 cm szerokości i 18 cm głębokości diorama ma także tabliczkę upamiętniającą 40. rocznicę ,,Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi".
o Wygodne instrukcje -- aplikacja LEGO(R) Builder sprawia, że instrukcje budowania są uporządkowane i są zawsze pod ręką dzięki narzędziom, które umożliwiają powiększanie i obracanie modeli w 3D, zapisywanie zestawów i śledzenie postępów.
o Z dalekiej galaktyki do Twojego salonu -- kolekcjonerskie zestawy LEGO(R) Star Wars(TM) dla dorosłych zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które lubią relaksować się przy wymagających skupienia projektach do samodzielnego wykonania.
o Jakość premium -- elementy LEGO(R) spełniają rygorystyczne branżowe standardy, dzięki czemu łatwo się łączą i mocno trzymają, a złożone z nich modele są solidne.
o Gwarancja bezpieczeństwa -- elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.