• Lego ART 31209 The Amazing Spider Man

Symbol: 5702017415567A
852.39
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 18
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Kurier DPD 18
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 5702017415567
EAN 5702017415567

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Wyraź swoją miłość do komiksowych superbohaterów dzięki temu projektowi LEGO(R). Ożyw Niesamowitego Spider-Mana za pomocą tego wyjątkowego wielowymiarowego dzieła sztuki, gdzie bohater wychodzi z kadru, a Ty możesz poruszać jego głową i palcami. Podczas budowania posłuchaj dołączonej ścieżki dźwiękowej, która inspiruje do kreatywności, a następnie zawieś swoje dzieło na ścianie.

Wyraź swoją pasję i sympatię do Spider-Mana poprzez ozdobę na ścianę LEGO(R)!

Zaangażuj się w ten wciągający projekt i stwórz wyjątkową wielowymiarową grafikę ścienną ze Spider-Manem, słuchając fascynującej ścieżki dźwiękowej.

Uczcij jednego z najpopularniejszych superbohaterów na świecie budując grafikę ścienną LEGO(R) Art Niesamowity Spider-Man (31209). To wyjątkowe wielowymiarowe dzieło sztuki składa się z warstw klocków LEGO, dzięki którym wydaje się, że Spider-Man wyskakuje z ramy, a jego głowę i palce można ustawiać w różnych pozach. Oddaj hołd komiksowemu superbohaterowi Ta wyrazista grafika zawiera szczegóły, które zachwycą fanów Spider-Mana. Tło odwzorowuje technikę drukowania komiksów z charakterystycznymi kropkami. Na grafice jest 15 pająków reprezentujących 15. wydanie magazynu ,,Amazing Fantasy", w którym Spider-Man pojawił się po raz pierwszy w sierpniu 1962 roku, a grafika w dolnym rogu zawiera jego motto: ,,With great power there must also come great responsibility" (Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność). Odprężające zestawy LEGO dla dorosłych Tworząc tę niesamowitą grafikę ścienną, zeskanuj kod QR i posłuchaj ścieżki dźwiękowej, która jest tak dobrana, aby Twoje wrażenia z budowania były jeszcze bardziej niesamowite. Kiedy skończysz, możesz z dumą wyeksponować to dzieło sztuki na ścianie w domu lub w biurze.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.