• LEGO(R) STAR WARS 75352 Diorama: Sala tronowa Impe..

Symbol: 5702017421360A
424.97
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 18
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Kurier DPD 18
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 5702017421360
EAN 5702017421360

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Odtwórz kultową scenę z Gwiezdnych Wojen w stylu LEGO(R).

Przeżyj ponownie dramatyczną scenę klasycznej trylogii Gwiezdne Wojny(TM) dzięki tej dioramie sali tronowej Imperatora (75352). Jest ona pełna autentycznych detali, takich jak okno Gwiazdy Śmierci zaprojektowane specjalnie do tego zestawu oraz obrotowy tron Imperatora Palpatine'a. Uchwyć akcję z minifigurkami LEGO(R) Dartha Vadera i Luke'a Skywalkera, każda z mieczami świetlnymi, oraz cesarza Palpatine'a z dwoma elementami błyskawic Sithów. Ten model do zbudowania i ustawienia na półce jest uzupełniony tabliczką ze słynną kwestią Luke'a (,,Jestem Jedi, jak kiedyś mój ojciec") oraz plakietką z logo 40. rocznicy ,,Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi".

Galaktyka pełna zabawy.

Jest to część kolekcji zestawów LEGO Star Wars dla dorosłych, w której znajdują się inne dioramy przedstawiające kultowe sceny. To wspaniały prezent dla samego siebie lub dla dorosłego fana Gwiezdnych Wojen.

LEGO Builder.

Dzięki aplikacji LEGO Builder możesz łatwo uporządkować swoje instrukcje i mieć je zawsze pod ręką. Korzystaj z aplikacji, aby powiększać i obracać modele w 3D, zapisywać zestawy i śledzić swoje postępy.

Przywołaj Moc, aby odtworzyć kulminacyjny pojedynek na miecze świetlne z filmu ,,Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi". Zbuduj salę tronową Imperatora wraz z oknem Gwiazdy Śmierci i obrotowym tronem. Dramatu dodają miecze świetlne Dartha Vadera i Luke'a Skywalkera oraz pioruny Sithów Imperatora Palpatine'a. Całości dopełnia tabliczka upamiętniająca 40. rocznicę premiery ,,Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi".

  • Obudź w sobie twórczą Moc -- uchwyć dramaturgię sceny pojedynku na miecze świetlne Dartha Vadera i Luke'a Skywalkera w filmie ,,Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi" dzięki dioramie sali tronowej Imperatora (75352).
  • Scenę ożywiają trzy minifigurki LEGO(R) -- Darth Vader i Luke Skywalker, każdy z mieczami świetlnymi, oraz Imperator Palpatine z dwoma elementami błyskawic Sithów.
  • Autentyczne detale -- okrągłe okno Gwiazdy Śmierci, obrotowy tron, dwie konsole i nie tylko. W zestawie jest również tabliczka upamiętniająca 40. rocznicę premiery ,,Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi".
  • Poszerz kolekcję -- zestaw jest elementem kolekcjonerskiej serii LEGO(R) Star Wars(TM), która obejmuje dioramy upamiętniające ulubione przez fanów sceny z sagi Gwiezdnych Wojen.
  • Pomysł na prezent -- zestaw z 807 elementami będzie doskonałym prezentem dla Ciebie lub innego dorosłego fana Gwiezdnych Wojen(TM) lub kolekcjonera dioram LEGO(R) Star Wars.
  • Doskonała ozdoba -- model z Gwiezdnych Wojen(TM) do zbudowania z klocków ma 17 cm wysokości, 21 cm szerokości i 17 cm głębokości.
  • Zyskaj pełną perspektywę -- aplikacja LEGO(R) Builder pozwoli Ci w praktyczny sposób przechowywać instrukcje budowania i śledzić swoje modele, a także oferuje narzędzia do powiększania i obracania modeli w 3D.
  • Z odległej galaktyki prosto w Twoje ręce -- zestawy LEGO(R) Star Wars(TM) dla dorosłych przeznaczone są dla hobbystów takich jak Ty, którzy doceniają kreatywne, odprężające zajęcia.
  • Gwarancja jakości -- już od 1958 roku elementy LEGO(R) spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że łatwo się łączą i mocno trzymają.
  • Bezpieczeństwo to podstawa -- klocki i elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.