• LEGO(R) AVATAR 75579 Payakan the Tulkun i mech-krab

Symbol: 5702017421919A
424.97
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 18
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Kurier DPD 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 5702017421919
EAN 5702017421919

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Zanurz się w oceanach egzoksiężyca Pandory podczas zabawy zestawem LEGO(R) Avatar Payakan the Tulkun i mech-krab (75579). Dzieci i fani "Avatara" mogą na nowo przeżywać ulubione sceny, tworzyć dynamiczne historie i odkrywać przygody dzięki ruchomej figurce tulkuna, podwodnemu mechowi-krabowi i minifigurkom Lo'aka, Tsireyi oraz pilota mecha.

Cyfrowe instrukcje oznaczają jeszcze lepszą zabawę w budowanie.


Ten zestaw LEGO Avatar zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder - cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw.

Do zabawy i ustawienia na półce.


Zestawy LEGO Avatar zawierają kultowe pojazdy, maszyny, zwierzęta, stworzenia i postacie w roślinnej, kosmicznej scenerii. Są idealne do twórczej zabawy, a modele można ustawiać w taki sposób, by tworzyły dynamiczną ozdobę. Zbieraj i łącz zestawy LEGO Avatar, aby zwiększyć możliwości zabawy lub zbudować własną wersję Pandory.

  • Zestaw LEGO(R) Avatar - dzieci i fani filmu mogą na nowo przeżywać sceny lub tworzyć własne historie podczas zabawy zestawem LEGO(R) Avatar Payakan the Tulkun i mech-krab (75579).
  • Co jest w pudełku? - Zestaw zawiera ruchomego tulkuna, podwodnego mecha-kraba, dwie scenerie dna morskiego i podstawkę do ekspozycji, a także minifigurki Lo'aka, Tsireyi i pilota mecha.
  • Do twórczej zabawy i ozdoby - ustaw postacie i użyj podstawki do ekspozycji, aby odtworzyć sceny z filmu "Avatar: Istota wody".
  • Upominek dla osób w wieku od dziesięciu lat - prezent urodzinowy, świąteczny lub bez okazji dla dzieci albo fanów drugiej części filmu "Avatar".
  • Wymiary - figurka tulkuna (bez podstawki) ma 8 cm wysokości, 39 cm długości i 32 cm szerokości.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO(R) Avatar - zobacz z bliska kultowe pojazdy, maszyny, zwierzęta, stworzenia i postacie z popularnych filmów "Avatar".
  • Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania - w aplikacji LEGO(R) Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model, by obejrzeć go ze wszystkich stron.
  • Kolekcjonowanie zestawów - połącz zestaw z innymi z serii LEGO(R) Avatar, aby zwiększyć możliwości zabawy i zbudować własną wersję Pandory.
  • Wysoka jakość - elementy konstrukcyjne LEGO(R) spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu zawsze mają jednolity wygląd, pasują do siebie i za każdym razem można ich z łatwością używać.
  • Sprawdzone bezpieczeństwo - testujemy elementy LEGO(R), aby mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny z serii Avatar spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa i jest gotowy do zabawy.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.