• Zestaw gier planszowych 2w1 "Chińczyk na lotnisku" + "Detektyw" dla dzieci 4+

Symbol: ZGR.707-115
29.52
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 18
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.2 kg
EAN 5903864953831

Zamówienie telefoniczne: 531471131

 
Opis  Gra 2w1 Chińczyk + Detektyw

 
Zestaw dwóch planszowych, emocjonujących gier to propozycja dla dzieci od czwartego roku życia. Z jednej strony planszy jest gra chińczyk, z drugiej zaś gra detektyw. Świetny sposób na wspólne spędzenie czasu.
 
Zasady gry DETEKTYWPrzygotuj planszę, karty (wskazówki) i pierścienie. Podziel karty w następujący sposób: dwóch graczy po 8 kart, trzech graczy po 6 kart i czterech graczy po 5 kart. Nie można podglądać kart. Każdy gracz wybiera jedną kartę. Zaczynamy od najmłodszego gracza. Odwróć swoją kartę (wskazówki) i połóż ją na środku planszy. Na karcie wskazówki pojawią się trzy wzory. Gracz powinien odnaleźć wzór jak najszybciej i zakryć go. Jeśli zostaną znalezione 3 wzory runda się kończy. Za każde dobre wskazanie wzoru gracz dostanie pierścień detektywa. Jeśli zaś zaznaczy źle wzór musi oddać pierścień. Klepsydra służy do pomiaru czasu, jak czas upłynie runda kończy się.
Drugi sposób gry - rozdaj wszystkie pierścienie graczom. Zacznijcie w jednym momencie szukać. Gracz który odnajdzie najwięcej wzorów wygrywa.
Zasady gry CHIŃCZYK


Przygotuj plansze do gry, kostkę i  pionki. Gracze wybierają kolor pionków. Ustawcie cztery pionki przy bazie. Aby rozpocząć grę konieczne jest wyrzucenie szóstki. Jeśli się to uda postawcie jeden pionek na pierwszym polu przy swojej bazie. Ruch w grze polega na przesunięciu na planszy dowolnego, własnego pionka o tyle pól, ile oczek zostanie wyrzuconych na kostce (1-6). Jeśli na docelowym polu znajduje się pionek przeciwnika to jest on usuwany i wraca na początkową pozycje. Celem gry jest przejechanie dookoła planszy czterema pionkami z pozycji początkowej do bazy. Pierwszy gracz który tego dokona wygrywa. 
Wymiary
- plansza po rozłożeniu ok. 46 cm x 46 cm,
- karta ok. 5,5 cm x 8,5 cm,
- klepsydra ok. 8,5 cm x 1,5 cm,
- pierścienie o średnicy 2,5 cm,
- kostka 1 cm x 1 cm,
- pionek 2,5 cm x 1 cm,
- opakowanie ok. 26,5 cm x 26,5 cm x 4,8 cm.
Zawartość zestawu
 
 
- 4 duże puzzle do ułożenia dwustronnej planszy,
- 60 monet detektywa,
- 1  klepsydra,
- 16 znaków detektywa,
- 60 kart wskazówek,
- 1 kostka

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.