• Lego MARVEL 10790 Drużyna Spider-Mana w latarni...

Symbol: 5702017424156A
135.83
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 18
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 5702017424156
EAN 5702017424156

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Od podziemnej jaskini po dynię na szczycie latarni - zestaw LEGO(R) Marvel Drużyna Spider-Mana w latarni Zielonego Goblina (10790) jest wypełniony akcją dla dzieci w wieku od czterech lat.

Skarby, pułapki i pojedynki superbohaterów.

Zestaw zawiera cztery minifigurki - Milesa Moralesa, Ghosty'ego, Sandmana i Zielonego Goblina - a także wrak statku pirackiego do zbudowania, kolej do transportu skradzionego skarbu, jaskinię, która służy również jako więzienie, latarnię morską Zielonego Goblina i liczne akcesoria. Klocek startowy w postaci muru daje dzieciom pewność siebie podczas budowania i umożliwia przerabianie zestawu. Proste instrukcje są dostępne w formie kolorowej, ilustrowanej broszury, a aby zabawa była jeszcze lepsza i cyfrowa aplikacja LEGO Builder zawiera intuicyjne narzędzia do powiększania i obracania, które pozwalają dzieciom wizualizować budowany przez nie model.

Świetna zabawa dla całej rodziny.

Zestawy dla dzieci powyżej czterech lat to idealny sposób na wspólne budowanie dla dzieci i dorosłych, bez względu na to, czy mają już doświadczenie w budowaniu z klocków LEGO czy robią to po raz pierwszy.

  • Superbohaterowie na morzu - LEGO(R) Marvel Drużyna Spider-Mana w latarni Zielonego Goblina (10790) zawiera kultowe postacie i oferuje wiele możliwości zabawy z myślą o dzieciach w wieku od 4 lat.
  • Realistyczna akcja - zestaw zawiera minifigurki Milesa Moralesa, Ghosty'ego, Sandmana i Zielonego Goblina, a także wrak pirackiego statku do zbudowania, kolej, więzienie w jaskini i siedzibę Zielonego Goblina w latarni morskiej.
  • Mnóstwo pomysłów na zabawę - dzieci odgrywają niekończące się walki dobra ze złem z udziałem bohaterów i złoczyńców LEGO(R) Marvel oraz skradzionej skrzyni skarbów.
  • Prezent dla dzieci - dzięki klockowi startowemu i prostemu budowaniu ten zestaw wspiera rozwój dzieci w wieku od czterech lat podczas niekończącej się praktycznej i pomysłowej zabawy.
  • Wymiary - latarnia morska ma 22 cm wysokości, 31 cm szerokości i 21 cm głębokości.
  • Kreatywne budowanie - drukowane, ilustrowane instrukcje pokazują cel każdego etapu budowania, a aplikacja LEGO(R) Builder oferuje cyfrowe narzędzia do powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą wizualizować swój model podczas budowania.
  • Rozbudowana zabawa - zestawy LEGO(R) dla dzieci od czterech lat wprowadzą je w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
  • Gwarancja jakości - elementy LEGO(R) spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić.
  • Pewność i bezpieczeństwo - elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i sprawdzane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.