• Lego AVATAR 75578 Dom na rafie klanu Metkayina

350.95
szt.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 18
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 5702017421902A
EAN 5702017421902A

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Zestaw LEGO(R) Avatar Dom na rafie klanu Metkayina (75578) rozbudzi wyobraźnię każdego fana "Avatara". Przedstawia on dom klanu Metkayina wśród kosmicznych drzew namorzynowych nad kolorową rafą koralową Pandory. Dzieci i fani mogą na nowo przeżywać sceny z filmu "Avatar: Istota wody", odtwarzać dynamiczne scenki lub odgrywać historie z minifigurkami Naytiri, Kiri, Ronal i Tonowariego.

Interaktywna zabawa w budowanie.


Zestaw zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder - cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw.

Do zabawy lub ustawienia na półce.


Zestawy LEGO Avatar zawierają kultowe pojazdy, maszyny, zwierzęta, stworzenia i postacie w roślinnej, egzotycznej scenerii. Są idealne do twórczej zabawy, a modele można ustawiać w taki sposób, by tworzyły ozdobę każdego pomieszczenia. Zbieraj i łącz zestawy LEGO Avatar, aby zwiększyć możliwości zabawy lub zbudować własną wersję Pandory.

  • Zestaw rodem z Pandory dla fanów "Avatara" - dzięki zestawowi LEGO(R) Avatar Dom na rafie klanu Metkayina (75578) dzieci i fani filmu mogą na nowo przeżywać sceny z filmu lub wymyślać własne przygody.
  • Co jest w pudełku? - Zestaw zawiera dom klanu Metkayina z elementami z filmu "Avatar: Istota wody", a także łódź, scenerię pandoriańskiej rafy i minifigurki Neytiri, Kiri, Ronal i Tonowariego.
  • Do zabawy i ozdoby - zestaw LEGO(R) Avatar Dom na rafie klanu Metkayina zawiera wiele detali i akcesoriów do twórczej zabawy i stworzenia ozdoby.
  • Upominek dla osób w wieku od dziewięciu lat - prezent urodzinowy, świąteczny lub bez okazji dla dzieci albo fanów drugiej części filmu "Avatar".
  • Wymiary - główna chata ma 19 cm wysokości, 41 cm szerokości i 25 cm głębokości.
  • Akcesoria dla minifigurek LEGO(R) - zestaw LEGO Avatar zawiera zabawkową łódź, wiosło, pochodnię, dwustronną włócznię Tonowariego, różne artykuły spożywcze i przybory kuchenne.
  • Drukowane i cyfrowe instrukcje budowania - w aplikacji LEGO(R) Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model, by obejrzeć go ze wszystkich stron.
  • Kolekcjonowanie zestawów - połącz zestaw z innymi z serii LEGO(R) Avatar, aby zwiększyć możliwości zabawy i zbudować własną wersję Pandory.
  • Sprawdzona jakość - elementy konstrukcyjne LEGO(R) spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu zawsze mają jednolity wygląd, pasują do siebie i za każdym razem można ich z łatwością używać.
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim - testujemy elementy LEGO(R), aby mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny z serii Avatar spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa i jest gotowy do zabawy.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.