• Edukacyjny Interaktywny SmartPhone Niebieski

Symbol: 3127.NIE
26.85
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 12
DROPSHIPPING - odbiór własną firmą kurierską 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 15
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.28 kg
EAN 6944167152711

Zamówienie telefoniczne: 531471131

Opis

Edukacyjny Interaktywny SmartPhone 

 

Imitacja prawdziwego smartfona z dużym dotykowym ekranem to zabawka, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluszkowi.

Telefonik przeznaczony jest dla dzieci już od 12 miesiąca życia. Zasilany bateriami 2 x AAA, które nie znajdują się w zestawie.

Zabawka posiada efekty dźwiękowe i świetlne, pozytywnie wpływa na rozwój motoryki dziecka, doskonali zmysł wzroku i słuchu.  

Telefonik posiada z boku włącznik ON/OFF, jeżeli jest pozostawiony na pozycji ON i nie używany przez dziecko, dzwoni i jeśli dziecko nie odbierze, automatycznie wyłącza się.

Na telefoniku znajduje się 15 guziczków:

  1.     Guzik z cyfrą 1 i obrazkiem ptaszka, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 1, kolejne naciśnięcie uruchamia śpiew ptaszka, a następne melodię ze śpiewem ptaszka w tle. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 2.     Guzik z cyfrą 2 i obrazkiem kaczuszki, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 2, kolejne naciśnięcie uruchamia kwakanie, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 3.     Guzik z cyfrą 3 i obrazkiem małpki, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 3, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłosy małpki, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 4.     Guzik z cyfrą 4 i obrazkiem joystickiem do gry, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 4, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłosy gry, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 5.     Guzik z cyfrą 5 i obrazkiem koperty, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 5, kolejne naciśnięcie uruchamia dźwięk przychodzącego maila, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 6.     Guzik z cyfrą 6 i obrazkiem klapsa filmowego, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 6, kolejne naciśnięcie uruchamia dźwięk filmu, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 7.     Guzik z cyfrą 7 i obrazkiem kalendarza, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 7, kolejne naciśnięcie uruchamia świąteczną melodię, a następne inną melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 8.     Guzik z cyfrą 8 i obrazkiem serduszka, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 8, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłos bijącego serduszka, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 9.     Guzik z cyfrą 9 i obrazkiem zegarka, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 9, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłosy zegara, a następne melodię. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 10.  Guzik z cyfrą 0 i obrazkiem dzwonka, po naciśnięciu słychać w języku angielskim cyfrę 0, kolejne naciśnięcie uruchamia odgłos dzwoniącego telefonu, a następne inny dźwięk telefonu. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 11.  Guzik ze znakami matematycznymi, po naciśnięciu słychać dźwięk otwierania kasy i liczenia. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 12.  Guzik z obrazkiem aparatu, po naciśnięciu słychać odgłos robionych zdjęć. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 13.   Guzik z zieloną słuchawką, po naciśnięciu słychać tonowego wybierania numeru. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 14.  Guzik z czerwoną słuchawką, po naciśnięciu słychać dźwięk zajętej linii. Na guziczku z nutkami świeci się światełko.

 15.  Guzik z nutkami, po naciśnięciu słychać 8 różnych melodyjek. Na guziczku z nutkami świeci się światełko. 

Wymiary

 

 

- zabawka ok. 12,5 cm x 7 cm x 2 cm,

- opakowanie ok. 18,5 cm x 13 cm x 4 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.